Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Академія молодіжного лідера

11 лютого 2015 року молодь м. Умані прослухала лекцію в рамках проекту «Академія молодіжного лідера». Цього разу молоді лідери прослухали лекцію кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України УДПУ імені Павла Тичини Ольги Володимирівни Скус на тему: «Історія розвитку місцевого самоврядування м. Умані». Ольга Володимирівна простежила історію України від козацьких часів до сьогодення, закцентувала увагу на особливостях формування адміністративно-територіального устрою Уманщини.

DSCN0823
Викладач неодноразово наголосила на важливості самостійного адміністрування, яке сприятиме розвитку міста. Ольга Скус провела історичні паралелі між подіями минулого і нашого часу: «Якби ми знали історію, ми б не допустили багатьох помилок».

DSCN0826