«Герої не вмирають»

Наша країна переживає складний і водночас трагічний період перетворення. Шлях, яким нам доводиться іти виявився важким та кривавим, але український народ на півдорозі не зупиняється, борючись за краще майбутнє. За останній рік відбулося багато подій, про які ми повинні пам'ятати.
 17 лютого 2015року на базі історичного факультету УДПУ ім. П. Тичини відбувся учнівсько-студентський вечір-реквієм «Герої не вмирають!» за участі учнів 9-А класуУманської ЗОШ № 14 (класний керівник Смирнова Ольга Юріївна) та студентів першого курсу історичного факультету.  Також учасниками заходу стали учні  9-Б класу цієї ж школи спільно з учителем історії Ломако Василем Петровичем. Вечір-реквієм був приурочений річниці з дня трагічної загибелі Небесної Сотні.

ctaGRgltjgQ1

iY4dThFRylI1
veou0aqNl7I11
a-U5Lf7 PRo1

У програму вечора були включені фотовиставка та відеосюжет «Хронологія Революції гідності». Чуттєвим був виступ школярів, які у вірші розповіли історію одного загиблого з Небесної Сотні. Пісня «Ти солдат України» у виконанні Лещенко Анастасії, Лещенко Марії та Овчарук Катерини була проникливою, оскільки вона прославляє всіх тих, хто зараз на Сході України бориться за цілісність нашої держави. На завершення першокурсники історичного факультету влаштували флеш-моб на пісню Тельнюк: Сестри та «KOZAK SYSTEM» «Повертайся живим».

qxVXWbVC6Vk1
wf-a67izMD41
 Захід було підготовлено студентами-практикантими історичного факультету Перепелюк Ольгою, Черевко Любов’ю та Федорів Марією за підтримки та допомоги вчителів ЗОШ   № 14 м. Умані.