Науково-дослідна лабораторія "Історичне краєзнавство Уманщини" нагороджена Грамотою НСКУ

На базі історичного факультету вже тривалий час працює науково-дослідна лабораторія «Історичне краєзнавство Уманщини». Керівником лабораторії є декан історичного факультету, професор Тетяна Кузнець. За роки діяльності науково-дослідна лабораторія довела свою результативність та ефективність у вигляді захищених дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора історичних наук, монографій, збірника наукових праць «Актуальні проблеми регіональної історії», а також проекту «Усна історія Уманщини». Плідну працю науково-дослідної лабораторії високо оцінила Президія правління Національної спілки краєзнавців України, яка за значний внесок у розвиток краєзнавчого руху України нагородила колектив лабораторії Грамотою.

Колектив історичного факультету вітає науково-дослідну лабораторію «Історичне краєзнавство Уманщини» з цією нагородою та бажає подальших наукових досягнень!