Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Обговорення актуальних проблем юридичної науки 2015

25 березня за сприяння історичного факультету та юридичної клініки університету викладачами кафедри суспільних дисциплін, консультантами юридичної клініки Родік Тетяною Петрівною і Олєйнічуком Олексієм Миколайовичем для студентів п'ятого курсу історичного факультету, членів юридичної клініки, які навчаються за напрямком „Правознавство" проведено круглий стіл на тему „Актуальні проблеми юридичної науки 2015".

Під час дискусії було обговорено проблеми верховенства права, захисту прав і свобод людини та громадянина, методологічних і фундаментальних досліджень у галузях адміністративного та кримінального права.

За результатами проведеного круглого столу студенти глибше усвідомили суть та значення наукової роботи в житті людини і громадянина, одержали початкові навички роботи з науковими джерелами, довідались про правила написання та структуру наукових праць, а також ознайомилися з результатами наукових досліджень проведених їхніми наставниками, а саме: з адміністративно-правовим регулюванням діяльності дендрологічних парків України (Т.П.Родік) та з кримінальною відповідальністю за безпідставну невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат (О.М.Олєйнічук).

Можливо, дехто з них вирішить в майбутньому присвятити своє життя науці.