Результати Всеукраїнської студентської олімпіади з політології

24 квітня  завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія»  і відбулося нагородження переможців.
За результатами олімпіади дипломом І ступеня нагороджений Демченко Максим Сергійович (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди). Дипломами ІІ ступеня нагороджені такі учасники: Черевко Любов Андріївна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини), Мадилюс Ірина Зіновіївна (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка), Любчак Ганна Павлівна (Житомирський державний університет імені Івана Франка).
Дипломи ІІІ ступеня здобули такі конкурсанти: Зарішняк Ольга Іванівна (Тернопільський національний економічний університет), Букач Олександр Юрійович (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»), Джавага Леся Василівна (Національний університет «Львівська політехніка»).
Щиро вітаємо переможців та їхніх керівників та зичимо усім учасникам олімпіади подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!