Брей-ринг «Найкращий знавець правил з охорони праці»

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я та життя. У 2015 році Всесвітній день охорони праці відзначаєтьсяпід девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».
  З метою поглиблення знань студентів щодо культури охорони праці, кураторами 23 та 24 груп Вікторією Карпенко та Альоною Устенко був проведений брей-ринг між групами на тему: «Найкращий знавець правил з охорони праці». Студенти брали активну участь в організації і проведенні даного заходу. Переможцями конкурсу стали: Журавель Максим – студент 23 групи та Діхтярук Катерина – студентка 24 групи.

Студенти в черговий раз відзначили, що кожен є  відповідальним  за власну безпеку і за безпеку ближніх.