Вітаємо з Днем працівників освіти!

Шановні освітяни! Від щирого серця вітаємо всіх, хто присвятив себе служінню на освітянській ниві, з професійним святом – Днем працівників освіти. Це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у життя, розкрив красу рідної країни, велич її історії, навчив чесно жити і самовіддано працювати. У руках вчителя майбутнє України, адже саме вчитель формує нове покоління українців.
  Низький уклін вам, сіячам розумного, доброго, вічного! Сердечна подяка за творчу працю, щирість душі, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Зичимо вам довгих щасливих років життя, миру, добра, злагоди та вдячних учнів, якими ви могли б пишатися!

З Днем працівника освіти
                                                                                    Адміністрація історичного факультету