User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

    27 травня 2017 р. на історичному факультеті сталася знаменна подія. Відбулася ювілейна зустріч випускників 2007 р. Іншими словами – перший випуск учителів історії і правознавства відвідав свою Альма матір солідним десантом через десять років праці на самостійних хлібах на терені України.
   
2 
    Частина знакових випускників не змогла відвідати ювілейну зустріч з різних вагомих причин. Це і випуски у школах України, відрядження, сімейні обставини. Але ті, які були на зустрічі, отримали багато позитивних емоцій та інформаційного задоволення, а головне – впевненості у тому, що перший випуск стався у цілому і зіграв ту життєву роль у долі однокурсників, на яку вони сподівалися впродовж навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.
   З випускників 2007 р. – Шачковська Любов Сергіївна стала кандидатом політологічних наук, доцентом, а нині очолює кафедру суспільних дисциплін; Васільєв Сергій Андрійович став кандидатом історичних наук; завершує дисертацію Кукуруза Антоніна Василівна, викладач кафедри історії України; працює викладачем кафедри суспільних дисциплін і комендантом студмістечка Важинська Альона Станіславівна; Любоємський Сергій Степанович працює вчителем історії у Шестеринській НВК Лисянського району; вчителює в Осітнянській ЗОШ і обіймає ще посаду завуча школи Осипчук Олександр Васильович; Сокол Інна Вікторівна є вчителем історії у ЗОШ № 4 міста Умані; Марчук Леся Дмитрівна завідує ДНЗ «Незабудка» у селі Сушківка; Любченко Андрій Андрійович працює у ВСП Агротехнічного коледжу Уманського НУС завідувачем НВП; Королик Наталія Василівна працює учителем у ЗОШ №4 м. Монастирище; староста групи Нечипоренко Альона Іванівна працює комерційний працівником на фірмі в Одесі. Влаштувалися у народному господарстві України й інші наші ювіляри.
   Зустріч проходила у 200-тій аудиторії, лабораторії «Археології», якою шановна громада випускників приємно була вражена. Декан факультету професор Карасевич А. О. привітав усіх присутніх у рідних університетських стінах, розповів десятилітню історію факультету, ознайомив з новими спеціалізаціями, зробив екскурсію структурними підрозділами – кафедрами та лабораторіями, звернув увагу на вагомі успіхи факультетської громади у навчальній, науковій і виховній роботі, відповів на всі запитання, які прозвучали впродовж дружньої розмови.
    На звершення була традиційна фотосесія на добру згадку, обіцянки, що зустріч ця не остання, а головне – що уже їх вихованці незабаром відвідають історичний факультет і продовжать справу своїх учителів. Декан факультету подарував випускникам свій вірш:

1
Цих десять літ пройшло як історична мить,
Ще й досі в пам'яті та перша їх святкова зала.
І те тепло в подяку вчителю в серцях щемить,
Як Стежка мудрості , що їх в життя вінчала.

А вони знову повернулися у свій студента світ,
Щоб в жданій зустрічі всіх з ювілеєм привітати.
Пройшли роки та залишився вічний чудо-цвіт,
Як сутність праведна – це наша рідна alma mater.