User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

    На початку літа відбувся фінал міського молодіжного проекту «Академія молодіжного лідера». Серед 16 учасників проекту 12 молодих людей представляли УДПУ, з яких 5 – студенти історичного факультету. Студентські лідери мали змогу ознайомитись з досвідом роботи посадових осіб органів місцевого самоврядування – управлінь, відділів, служб Уманської міської ради та взяти безпосередню участь у їх роботі.

3
   Своєрідним підсумком для кожного учасника «Академії» стала розробка проекту «Якби мером був я». У ньому студенти мали можливість презентувати власне бачення подальшого розвитку міста. Відповідно, нашими студентами були представлені наступні роботи:
- Азарова Дарія – «Безпечні дороги для дітей»
- Безверхній Дмитро – «Корисна автобусна зупинка»
- Рябоконь Дарія – «Уманський краєзнавчий музей: віртуальна філія»
- Терещук Антон – «Економимо разом – покращуємо добробут кожного!»
- Ціліцінська Ліана – «Плани і перспективи літнього кінотеатру під відкритим небом»

2
   Усі вони успішно захистили свої ідеї, спрямовані на модернізацію інфраструктури старовинної і сучасної Умані, покращення життя людей у місті, організації здорового і безпечного дозвілля уманчан та гостей міста.
    У підсумку за оцінкою експертної ради найкращими були визнані проекти Рябоконь Дарії (І місце) і Терещука Антона (ІІ місце).

4

1
   Проект проводився за ініціативи міського голови Олександра Цебрія, який під час вручення нагород наголосив, що хоча цьогорічне навчання в Академії молодіжного лідера закінчилося, але співпраця із молодими патріотами міста буде продовжуватись.
    У червні за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА планується поїздка учасників до столиці та екскурсія Верховною Радою України.
    Вітаємо наших студентів і пишаємося ними!