DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Навчальний 2017-2018 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії і випуски бакалаврів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, навчальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Пересунько Мирослава) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б деякі: День Української Армії, День студента, День Збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані, Всесвітній День вишиванки. А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2018 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.

Шановні абітурієнти 2017 н.р.!

Шановні абітурієнти 2017 навчального року! Історичний факультет оголошує набір за пільговими категоріями на денну та заочну форму навчання.
   Згідно з Умовами прийому до ВНЗ у 2017 році спеціальні права щодо участі у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти мають в тому числі особи:
• визнані інвалідами війни відповідно до пунктів 10-14 статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
• особи, звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані) після 30 листопада 2016 року;
• особи, яких за законом визнано учасниками бойових дій, та особи які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, у тому числі ті, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України.
   Такі категорії громадян мають право вступу за співбесідами / вступними випробуваннями, не складаючи зовнішнє незалежне оцінювання якості освіти, а також при вступі мають перевагу у зарахуванні на місця державного замовлення.
    Без результатів ЗНО мають право вступу і ті особи, що вступають на базі диплому ОКР «Молодший спеціаліст».
  На історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проводиться підготовка за ступенями «Бакалавр», «Магістр» за спеціальностями:
• 014.03 Середня освіта (історія) (спеціалізації: правознавство, географія)
• 032 Історія та археологія (спеціалізація: краєзнавчо-туристична робота).
   Чекаємо Вас в приймальній комісії історичного факультету з 12 липня 2017 року!
    Для вступу на історичний факультет вам потрібно:
- Посвідчення учасника бойових дій
- Копія паспорта 1-2,11 стр.
- Копія ідентифікаційного номера
- 4 фотокартки
- Документи про повну середню освіту, середню-спеціальну освіту або вищу освіту.
   Довідки за тел.: 096-294-45-49, 098-867-26-67, 063-519-10-67