СТУДЕНТИ-ІСТОРИКИ У ВІЙСЬКОВОМУ КОФЛІКТІ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Серед захисників Вітчизни є 44 студенти історичного факультету, які в різні часи були і сьогодні є учасниками російсько-української війни 2014-2017 рр. Вони періодично відвідують рідну Альма матір, зустрічаються зі своїми однокурсниками, розповідають цікаві історії із їх воєнного життя. І сьогодні, у день посвяти нового поповнення в студентську сім'ю Уманського університету, рідний факультет відвідали студенти ІV курсу ОТГ «ВОЛЯ», члени якої виконують спеціальні завдання на Сході України у Донецькій області – Бузило Костянтин і Максимов Максим. До 26-тої річниці Незалежності України їх нагороджено медалями «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ».

Викладачі і студенти факультету щиро вітають Костянтина і Максима із нагородами, зичать їм нових злетів і перемоги у боротьбі за нашу рідну Україну.

vitaemo