DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Навчальний 2017-2018 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії і випуски бакалаврів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, навчальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Пересунько Мирослава) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б деякі: День Української Армії, День студента, День Збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані, Всесвітній День вишиванки. А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2018 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.

УГОДА В ДІЇ – ПЕРСПЕКТИВИ НА МАЙБУТНЄ

Згідно укладеної угоди між історичним факультетом УДПУ імені Павла Тичини та Чигиринським економіко-правовим коледжем відбулася чергова зустріч керівників – декана історичного факультету професора Карасевича Анатолія Олександровича, директора коледжу Поліщука Юрія Адамовича та юриста коледжу Бабенко Анни Юріївни. Обговорено ряд виробничих проблем, зокрема проходження викладачами коледжу стажування на історичному факультеті, складання кандидатського мінімуму з філософії, навчання в аспірантурі.

Особливу увагу сторони приділили профорієнтаційній роботі у 2017 – 2018 навчальному році, були знайдені спільні напрямки вигідного співробітництва на майбутнє. Так, з боку історичного факультету запропоновано підготовчі курси з історії України для складання ЗНО, а для випускників коледжу навчання з другого курсу на заочній та денній формі спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та археологія (термін навчання 2 р. 10 м.; контракт на стаціонарі – 7320 грн., на заочній формі навчання – 5600 грн.).