Вітаємо студентів V курсу з захистом педагогічної практики

31 жовтня відбувся захист Державної педагогічної практики студентів V курсу історичного факультету. Перед Державною екзаменаційною комісією студенти-практиканти звітували про проходження практики в загальноосвітніх школах.

Кожна з академічних груп відзвітувалися на достойному рівні та продемонструвала свої досягнення за період проходження практики. У звітах прозвучала інформація про методи навчання, котрі використовувалися практикантами, особливості навчальної та виховної роботи в школі, проведення позакласних виховних заходів та про виконання студентами багатьох інших обов'язків вчителя.

Студентами-практикантами було проведено педагогічне дослідження «Ставлення дітей до історії», результати якого були проаналізовані спільно з методистами. Майбутні вчителі зазначили, що не зважаючи на всю відповідальність праці педагога, їм вона сподобалася. Абсолютна більшість ще раз переконалася, що обрали правильну професію.

Методисти дали детальну характеристику студентам-практикантам, охарактеризували їх рівень підготовки до роботи в школі та ставлення майбутніх педагогів до учительської праці.

Особливо приємним було те, що адміністрації та вчителі тих шкіл, де проходили практику наші студенти, неодноразово дякували викладачам історичного факультету за професійно-методичну підготовку студентів.
Шановні студенти, вітаємо Вас з успішним подоланням серйозного педагогічного випробування і бажаємо подальших звершень на педагогічній ниві!