Відкриті лекції професора Тараса Чухліба

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Вже гарною традицією на історичному факультеті стали зустрічі провідних науковців України зі студентами та викладачами. 4 жовтня на факультеті прочитав лекції провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, директор Науково-дослідного інституту козацтва, доктор історичних наук, професор Тарас Васильович Чухліб.
Знаний науковець розповів студентам про досягнення сучасної української історичної науки, презентував нове дослідження «Відень 1683: Україна в боротьбі за «золоте яблуко» Європи». Аудиторія уважно слухала поважного гостя та цікавилася його точкою зору на дискусійні питання української історії.

{phocagallery view=category|categoryid=12| limitstart=1|limitcount=35|detail=3|displayname=0| displaydetail=3|displaydownload=0|imageshadow=shadow1|displaybuttons=0}