Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Студентсько-учнівська наукова конференція «Феномен українського козацтва»

Гарною традицією серед викладачів та студентів історичного факультету стала співпраця з вчителями загальноосвітніх шкіл. Продовжуючи цю традицію, викладачі, студенти-практиканти та вчителі 17 жовтня організували студентсько-учнівську наукову конференцію, присвячену Дню українського козацтва. Учасниками конференції стали студенти історичного факультету та учні 10-х, 11-х класів шкіл Умані та Уманського району. Учні отримали змогу виступити в університетській аудиторії, відчути себе в ролі доповідача, майбутнього студента.
Вчителі шкіл подякували організаторам за запрошення та високий рівень конференції, пообіцяли й надалі підтримувати зв'язок з університетом.

{phocagallery view=category|categoryid=7| limitstart=1|limitcount=35|detail=3|displayname=0| displaydetail=3|displaydownload=0|imageshadow=shadow1|displaybuttons=0}