Жива газета

Вже гарною традицією є відзначення загальнонаціональних свят та пам"ятних дат студентами історичного факультету. З особливим трепетом історики вшановують ті дати, котрі сприяють вихованню національно-патріотичних почуттів підростаючих поколінь. Одним з таких днів є 9 листопада - День української мови та писемності.

З нагоди цієї дати історики влаштували низку заходів, котрі актуалізували увагу студентів та жителів міста на одному з визначальних факторів розвитку кожної держави - питанні мови.

yebrtImHkfo

В "живій газеті" кожен студент міг висловити свої компліменти про рідну мову, а також навести кілька прикладів з того, чому наша мова найрідніша і наймиліша. Компліментів для мови історики знайшли скільки, що навіть невистачало паперу для їх візуалізації.