Вітаємо з яскравою перемогою!

«Дарувати гарний настрій іншим – справжнє щастя». Напевно саме ці слова найбільше підходять для ха­рактеристики наших студентів, котрі є учасниками коман­ди КВК «ІСТФАК». Рома Діденко, Катя Пелих, Богдан Гудима, Сергій Крикун та Сергій Кривко, Діма Кубанін і Владислав Сидоренко зуміли своєю кмітливістю, харизматичністю, непересічним почуттям гу­мору та артистизмом внести в життя факультету яскраву сторінку, ім’я якій – КВК. Саме ці студенти зуміли вперше в історії нашого факультету організувати власну команду, створити якісні та дотепні жар­ти і мініатюри, уміло зіграти їх на сцені та перемогти.

Саме команда КВК нашо­го факультету «Істфак» стала переможницею у другій відбірковій грі на кубок  ректора УДПУ. Виступ ко­манди був яскра­вим, веселим та захоплюючим. Відмінно про­думано та майстерно змонтоване відео, дотепні жарти, кмітливі відповіді на зовсім неочікувані запитання – всі ці та багато інших моментів з виступу команди ще довго да­руватимуть посмішку та гарний настрій.

Та найбільше в цій історіє приємно те, з якою наполегливістю та серйозністю до гри ставляться наші студен­ти. Вони завжди відповідально ставляться до виступів, неодно­разово продумують доречність того чи іншого жарту та завж­ди викладаються на повну під час гри. А після напруженого та складного змагання на їхніх об­личчях зовсім не видно втоми: ніби й не було тривалих та напру­жених репетицій, котрі займали левову частку вільного часу, по­шуку шляху до посмішки глядача та хвилювань перед виступом.

Дякуємо Вам за прекрасну гру та бажаємо подальших успіхів на цьому складному шляху. Нехай пере­моги в університетських виступах КВК стануть першою та вагомою сходинкою вашого май­бутнього!!!

kvn

{phocagallery view=category|categoryid=19| limitstart=1|limitcount=35|detail=3|displayname=0| displaydetail=3|displaydownload=0|imageshadow=shadow1|displaybuttons=0}