Історики готуються вшанувати пам'ять жертв Голодомору

Цьогоріч уся Україна вшановуватиме пам'ять жертв Голодомору 32-33 рр. Для гідного відзначення 80-ї річниці цієї трагічної для українства дати історичним факультетом заплановано ряд заходів.

18.11.-22.11

Акція «Ми пам'ятаємо» –  протягом тижня куратори з групою організовують власну акцію «Ми пам'ятаємо»

Лекції «Сторінками трагедії» – в понеділок  викладачами факультету читатимуться  тематичні лекції в усіх академгрупах згідно розкладу занять.

19.11.

Фотовиставка «Німа правда історії» – тематична фотовиставка біля деканату історичного факультету.

Акція «Послання  пам´яті» – у вівторок, 19 листопада, біля деканату історичного факультету протягом дня триватиме  акція «Послання пам'яті», яка стане складовою загальнонаціонального вшанування пам'яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років. Напередодні 80-ї річниці Голодомору історики розгорнуть полотно, на якому всі охочі зможуть залишити своє послання до людей, що через двадцять років вшановуватимуть соті роковини трагедії Голодомору .

20.11.

Літературна виставка «Подорож пам'яті» – виставка різноманітної літератури, вирізки з газет відповідної тематики. Рекомендації що варто прочитати, які фільми проглянути, висвітлення  цікавих сайтів щодо Голодомору в Україні. (біля деканату історичного факультету)

Вечір-реквієм «Голодомор 1932-1933 років Україна пам’ятає» –  о 17.00. год. актова зала університету.

21.11.

Акція «Тоді нас міг врятувати хліб, тепер нас врятує пам'ять!» – акція відбудеться 21 листопада о 17:00 біля Пам'ятника жертвам репресій  по пров. Залізняка, територія католицького кладовища. Не будь байдужим, адже ти - українець! Прийди та вшануй загиблих!

Кінолекторій показ фільму «Живі» – 200 ауд. о 17.10 год.

22.11.

Загальнофакультетська хвилина мовчання – 9.00 год. викладачі та студенти факультету вшанують пам’ять жертвам Голодомору-геноциду 1932-1933 років хвилиною мовчання.

Імпреза «1933 рік в одній хвилині»

23.11.

Панихида за жертвами Голодомору –  відбудетьсяв Свято-Миколаївському соборі. (на 8.00.год.)

Акція «Запали свічку» – відбудеться о 15.00 год.  центральна площа міста. Покладання квітів та композицій з пшеничних колосків до Пам´ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій  по пров. Залізняк

RJJxDxd7QJw