Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

ВИСТАВКА КОПІЙ АРХІВНИХ ДОКУМЕНТІВ ПРО ПОВСТАННЯ 1863 РОКУ ПОДОРОЖУЄ ПОЛЬЩЕЮ. ГНЄЗНО – ПЕРША СТОЛИЦЯ ПОЛЬЩІ

15 листопада у приміщенні Інституту Культури Європейської  Університету імені Адама Міцкевича (Польща) було відкрито виставку копій документів «Архівні документи про Січневе повстання», присвячену 150-й річниці польського національно-визвольного повстання 1863 – 1864 років. Виставка було організовано історичним факультетом та Польським культурно-освітнім центром Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Державним історико-архітектурним заповідником «Стара Умань», Центральним державним історичним архівом України в м. Києві, Державним архівом Київської області, Міським Осередком Культури в в Гнєзно за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні. Студентам Інституту було також показано фільм про історію міста Умані та прочитано завідувачем кафедри всесвітньої історії та правознавства Ігорем Кривошеєю лекцію про хід Січневого повстання на українських землях.

За кілька днів виставку буде відкрито також у Курніку.