Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Поезія – це завжди неповторність

Поезія – це завжди неповторність, Якийсь безсмертний дотик до душі. Саме ці слова Ліни Костенко вже вкотре зібрали любителів літератури на історичному факультеті. 5 грудня студенти та викладачі зустрілися на другому засіданні любителів літератури.

Поділитися літературними вподобаннями та власним творчим набутком прийшли понад 20 студентів факультету. Приємним подарунком для студентів стала участь у літературному вечорі викладачів. Кузнець Тетяна Володимирівна, Карасевич Анатолій Олександрович, Скус Ольга Володимирівна, Богачик Олена Петрівна – з захопленням слухали творчість своїх студентів та з трепетом душі ділилися власними віршами.

богачик олена петрівна

В аудиторії панувала тепла атмосфера, а в повітрі літав аромат поетичного слова, з присмаком терпкого чорного чаю. Вечір розпочався із вступного слова декана історичного факультету, професора Кузнець Тетяни Володимирівни,  яка розповіла про роль літератури в своєму житті та продекламувала один з улюблених віршів. Естафету перейняли студенти-історики. Як зясувалось, наш факультет просто переповнений талановитими людьми, не байдужими до поетичного слова. Багатогранність та зрілість творів просто вражала.

література умань

В аудиторії панувала тиша, у душах затишок, а в серці нестримне бажання творити, творити щось нове. Адже літературний вечір – це не лише змога презентувати свої вірші зацікавленій аудиторії, але й можливість почерпнути натхнення, знайти нових друзів, познайомитися з творчістю викладачів, та просто приємно провести час в колі однодумців.

історія література

{phocagallery view=category|categoryid=22| limitstart=1|limitcount=35|detail=3|displayname=0| displaydetail=3|displaydownload=0|imageshadow=shadow1|displaybuttons=0}