Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Наукові Всеукраїнські історичні читання

18 травня за сприяння Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та його структурних підрозділів: Інституту філології та суспільствознавства, історичного факультету, кафедри історії України, кафедри всесвітньої історії та правознавства, науково-дослідної лабораторії «Історичне краєзнавство Уманщини», а також Українського інституту національної пам'яті в оновленій актовій залі проведено Всеукраїнську наукову конференцію «Міжнародні, етнонаціональні чинники національної пам'яті».
В конференції взяли участь понад 100 учасників, у тому числі директор Парламентського видавництва, а також представники з Українського інституту національної пам'яті, Інституту історії України НАН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету оборони України, Державного історико-архітектурного заповіднику «Стара Умань».
За результатом конференції були вироблені відповідні резолюції, рекомендації та рішення.

Виступає д.і.н., проф. Киридон Алла Миколаївна

Студенти історичного факультету - учасники конференції

Виступає д.і.н., проф. Шевчук Василь Петрович

Книги для університету передає д.і.н., перший заступник директора Українського інституту національної пам'яті Кривошея Володимир Володимирович