Вітаємо наших курсантів!

8 вересня відбулись урочисті проводи наших студентів на навчальні збори до військової кафедри Сумського державного університету, які зараховані курсантами факультету підготовки офіцерів запасу.

gg

Весь професорсько-викладацький склад історичного факультету на чолі з деканом Кузнець Тетяною Володимирівною приєднуються до усіх теплих побажань, що звучали на адресу курсантів. Зичимо Вам щастя, здоров'я, бадьорості духу, впевненості у собі і щасливому майбутньому нашої держави. Ми впевнені, що наші студенти-історики будуть гідними курсантами, та через два роки заслужено отримають і з честю носитимуть високе звання офіцера Збройних Сил України.

fg

«Повертайтеся до рідної Альма-матер здоровими, сильними та змужнілими» – такими словами проводжали студентів їх куратори.

df