Кузнець Тетяна Володимирівна

Кузнець Тетяна

• Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України.
  • В УДПУ працює з 23 лютого 1987 року.
  • Освіта: історичний факультет Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, 1982 р.; докторантура в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, 2000 – 2003 р.р.
  • Захист дисертації: Кандидатську дисертацію захистила у 1991 році. Науковий ступінь професора отримала у 2007 році. Докторську дисертацію захистила у 2013 році.
  • Сфера наукових інтересів: історія Православної церкви, регіональна історія, краєзнавство.
  • Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Історія України з найдавніших часів до кінця ХVІІІ ст., магістерський семінар.
  • Основні публікації:
  • Населення Уманщини в ХІХ – на початку ХХ століття. – К.: ВПЦ «Київський університет», 2005.
  • Православне духовенство Уманщини ХІХ – початку ХХ століття. – К.: Вид. «Київський університет», 2006. – 608 с.
  • Історія України з найдавніших часів до кінця ХVІІІ століття. – К.: ВПЦ «Київський університет», 2007. – 247 с.
  • Історія України ХІХ століття. Навчальний посібник. – Умань: ПП «Жовтий», 2010. – 322 с.
  • Сільське парафіяльне духовенство Київської єпархії: узагальнений портрет кінця ХVІІІ – початку ХХ століття. – Умань: Вид. – поліграф. центр «Візаві», 2013. – 464 с.