Голобородько Валентина Михайлівна

Фото 1

Голобородько Валентина Михайлівна – заступник декана з організації практичної підготовки історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання.

Місце народження: народилась 31 жовтня 1954 р. в с. Піски Радьківські, Боровського району, Харківської області.

Освіта: у 1969 році закінчила Новобасанську 8-річну школу № 2 Бобровицького району Чернігівської області. У 1973 р. ( з відзнакою) закінчила Переяслав-Хмельницьке педагогічне училище. У 1978 році закінчила історичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т. Г. Шевченка.

Трудова діяльність: у 1973 р. розпочала трудову діяльність вихователем групи продовженого дня Малоберезянської 8-річної школи Таращанського району Київської області. В період з 1979 по 1993 р. працювала вчителем історії в школах міста Умані. У 1993р. перейшла працювати асистентом кафедри суспільних наук до Уманського педагогічного інституту ім. П. Г. Тичини. З 2001 по 2008 р. працювала завідувачем кафедри історії, кафедри історії України, кафедри економічних та правових дисциплін. З вересня 2020 р. призначена заступником декана історичного факультету з організації практичної підготовки.

Науковий ступінь, вчене звання: у 1996 р. у спеціалізованій вченій раді Київського університету імені Тараса Шевченка захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 07.00.01 – Історія України. Тема дисертації: «Громадсько-просвітницька діяльність М. І. Пирогова в Україні (серпень 1856 – квітень 1866 рр.)». У 2000 р. здобула наукове звання доцента кафедри суспільних дисциплін.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Українська і зарубіжна культура, Культурно-історичний розвиток світових цивілізацій.

Наукові інтереси: проблеми історії культури ХІХ – ХХ століть.

Нагороди: нагороджена Почесною грамотою МОН України (2010), грамотами та подяками керівництва університету.