50

Історики подорожують

Деколи один день, проведений в іншому місці, дає більше, ніж десять років життя вдома (А.Франс).
Сучасний світ дає нам багато можливостей для його пізнання. Без проблем можна за допомогою мережі Internet побачити будь-який куточок світу, але чи матиме це незабутній ефект? Я думаю, всі погодяться, що краще один раз побувати, аніж сто разів почути.
 Кожне місто чи визначне місце є унікальним й неповторним, та кожного вражає по-різному. Але навіть маленька подорож наближує тебе до світу, відкриває щось невідоме, таємниче і загадкове.
Студенти-історики за період навчання на факультеті відвідують низку визначних міст та місць України, адже саме в знакових місцях є можливість відчути енергетичний зв’язок з історією. Для того, щоб стати істориком – потрібно відчувати минуле. Потрібно брати його силу. А сила минулого і є в таких місцях. Канів, Київ, Переяслав – Хмельницький, Кам’янець – Подільський, Хотин, Львів, мальовничі Буки – ось далеко не повний перелік міст, до яких з екскурсією навідуються наші студенти.
  Завдяки подорожам кожен зі студентів має змогу урізноманітнити свої студентські роки, відкрити для себе частинку України.

7
1
5
6