50

Запрошуємо вступників сформувати електронні кабінети

     1 липня розпочалась реєстрація електронних кабінетів, через які вступники зможуть подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти України. Першого ж дня вступники активно розпочали формувати електронні кабінети та зверталися до приймальної комісії історичного факультету за допомогою.

14
   

Системою подання заяв в електронній формі у повній мірі зможуть скористатись вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікати ЗНО 2017, 2018 або 2019 років і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр або молодший бакалавр.

Для реєстрації особистих електронних кабінетів вступникам необхідно вказати адресу електронної пошти, пароль та підтвердження паролю, дані сертифікату ЗНО і дані атестата про повну загальну середню освіту, а також фото розміром 3*4.

Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника на сайті: https://ez.osvitavsim.org.ua/.

З 10 липня абітурієнти отримають можливість подавати заяви до закладів вищої освіти.

В разі виникнення труднощів із реєстрацією електронних кабінетів, інформаційно-консультаційний центр УДПУ запрошує вступників для надання необхідної допомоги. Центр знаходиться за адресою: вул.Садова, 28 (новий корпус університету), І поверх, кімната 108. Довідки за телефонами: 098-867-26-67, 096-294-45-49.