50

Закон і право – для всіх одні

брейн-ринг

«Закон і право – для всіх одні» - девіз правового брейн-рингу, котрий відбувся 12 грудня на історичному факультеті. Викладачі кафедри всесвітньої історії та правознавства Родік Тетяна Петрівна і Олєйнічук Олексій Миколайович у рамках відзначення Всеукраїнського тижня права підготували для студентів цікаві запитання і юридичні задачі. 

 

Детальніше...

Права і свободи людини і громадянина в Україні

DSC 0011

10 грудня за сприяння кафедри всесвітньої історії та правознавства і юридичної клініки університету було проведено круглий стіл «Права і свободи людини і громадянина в Україні», присвячений 65-річниці з Дня прийняття Загальної декларації прав людини.

 

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права

ePkZ0dCCJxM

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України № 611-р з 9 до 14 грудня в Україні проводиться низка заходів у рамках Всеукраїнського тижня права. Викладачами кафедри всесвітньої історії та правознавства Родік Тетяною Петрівною та Олєйнічуком Олексієм Миколайовичем розроблено план заходів з проведення тижня права у нашому університеті.

 

Детальніше...

Співпраця викладачів-правників кафедри всесвітньої історії та правознавства і студентів-правознавців з Уманським міськрайонним управлінням юстиції

ur-kl-21-03-2013-121 березня на базі юридичної клініки університету Сплодителем Василем Яковичем - спеціалістом з правової освіти населення, завідувачем правової громадської приймальні з надання первинної правової допомоги Уманського міськрайонного управління юстиції проведено зустріч із студентами V курсу історичного факультету, які є учасниками клініки та приймають активну участь у її діяльності.

Детальніше...

Підвищення рівня правової культури студентів

f-ur-kl-45 березня в університеті відбулась зустріч студентів історичного факультету з представником правоохоронних органів - заступником начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей Уманського МВ УМВС України в Черкаській області О.В.Галичем. Відділ кримінальної міліції у справах дітей Уманського МВ УМВС України в Черкаській області є базою для проходження студентами історичного факультету навчальної правової практики, що надає їм можливість реалізувати набуті теоретичні знання в галузі права та отримати практичні навички щодо застосування правових норм.

Детальніше...