Міжнародна наукова конференція «Хасидський досвід – література, притча, мелодія»

 

8 – 9 липня 2019 р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася міжнародна наукова конференція «Хасидський досвід – література, притча, мелодія». Від імені ректора університету професора Олександра Безлюдного з привітанням та побажанням плідної роботи до учасників конференції звернулася проректор університету професор Наталя Коляда. Модерувала роботу конференції професор Наталія Цимбал.

DSC 7482

У роботі конференції взяла участь представницька делегація викладачів та студентів історичного факультету, очолена деканом, професором Анатолієм Карасевичем. До її складу увійшли викладачі Ярослав Балановський, Володимир Фуркало, Ігор Кривошея, Ігор Опацький, Ольга Макаренко та студенти Ольга Чумак, Вікторія Немеш, Альона Дабіжа, Людмила Пісецька.

З особливою зацікавленістю учасники конференції зустріли повідомлення керівника науково-дослідної соціологічної лабораторії «Соціовимір» доцента Ярослава Балановського «Про доцільність організації емпіричного соціологічного дослідження спрямованості взаємодії жителів Умані та хасидської общини міста».

DSC 7488

Актуальність такого дослідження його академічна та практична цінність стала гарним підґрунтям для співпраці нашого з провідними університетами  США, Західної та Центральної Європи. Про свою готовність взяти участь в організації такого дослідження уже заявили окремі зарубіжні учасники конференції.