14 березня 2023 р. відбудеться зустріч «Україна - форпост свободи і демократії у світі: потенціал співпраці з міжнародними культурно-просвітницькими організаціями» голови Українського представництва Канадської недержавної організації «Українсько-Єврейська Зустріч» Владислава Гриневича зі студентами і викладачами історичного факультету УДПУ. Під час зустрічі відбудеться презентація видань Українського представництва Канадської недержавної організації «Українсько-Єврейська Зустріч»: «Євреї та українці: тисячоліття співіснування» - автори Павло-Роберт Маґочій та Йоханан Петровський-Штерн; «Крим: наша благословенна земля» - автор Павло-Роберт Маґочій; каталог «Подорож з "Українсько-єврейською зустріччю". Від давнини до 1914 року» - авторка Алті Родал. Бажаючі отримають книги в подарунок.

Отже, 14 березня 2023р., початок о 14.20 в аудиторії 407!