50

Студентське життя

Загальновідомий і в той же час банальний факт – студентські роки є найкращими. До них у думках можна повертатися багато разів і кожен раз пригадаєш щось нове та незабутнє. Абітурієнти, котрі стоять за крок до вступу у ВУЗ, уявляють яскраве та насичене студентське життя.

2

 Студентство історичного факультету ніколи не сумує і у цьому завдячує органам студентського самоврядування. Це своєрідна школа життя, котра об’єднує активних та ініціативних студентів, які мають бажання урізноманітнити студентські будні. Велику увагу студентське самоврядування приділяє першокурсникам,  адже знають, як непросто буває адаптуватися до нового міста, нового колективу, нового способу життя. Цього року було проведено «Швидкі знайомства», які допомогли першокурсникам знайти нових друзів та за короткий  час познайомитися з багатьма студентами факультету.

1

 Вже в перші місяці навчання першокурсники мають всі можливості  проявити свою ініціативність, кмітливість, талановитість. Для цього в нашому університеті проводиться  «презентація першого курсу», яка стала одним з найулюбленіших дійств. 

3

Студенти, котрі мають творчі  здібності, можуть їх сповна реалізувати за роки навчання на нашому факультеті. Цьогоріч розпочала свою роботу літературна студія «Поетична Кліо», учасники якої збираючись на «засідання» обмінюються улюбленими та авторськими творчими надбаннями. За сприяння декана факультету Тетяни Володимирівни Кузнець було видано збірку віршів членів поетичної студії.

4

 Цікавинкою нашого факультету є свій відеоканал «Істфак ТВ», в архіві якого є декілька цікавих відео: з презентації першого курсу, козацький тиждень, День учителя, Новий рік та пізнавально-розважальна передача «FX». Студенти придумують цікаві сюжети, випробовують себе у ролі тележурналістів та окрім гарного настрою здобувають гарний досвід.

Dcb3fRLd1rY

 Є в нашому університеті гарна традиція – проводити кожної весни свято краси та грації, ніжності та вроди, назва цього свята – МІС УДПУ.  Щорічно рівень організації цього заходу лише зростає. Цієї весни свято мало  з а г а л ь н о м і с ь к и й масштаб, адже відбувалося не в стінах університету, а на головній сцені нашого міста – в Міському Будинку Культури. Гостями та глядачами цього дійства стали керівництво університету, студенти та жителі міста.

 Це далеко не повний перелік заходів, котрі урізноманітнюють та звеселяють студентські роки на нашому факультеті. Більше інформації з життя студентів-істориків, яскраві фото та дотепні відео ви зможете знайти в групі «Історичний факультет УДПУ» в мережі «Вконтакті» (https://vk.com/history.udpu).