50

Міжнародна діяльність

ЗВІТ
З МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ за 2017 р.


I. Міжнародні гранти, наукові та освітні проекти й програми.
1. Професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання Біляєва С.О. взяла участь у двох міжнародних проектах Oxford University press і проекту Міжнародного союзу Академій Наук.
2. Викладач кафедри історії України Опацький І.Ю. отримав ґрант від Наукового товариства імені Тараса Шевченка в Сполучених Штатах Америки на реалізацію наукового проекту «Інтелектуальна спадщина родини Курінних у архівах США», також Опацький І.Ю. з 25 – 30 червня 2017 року був учасником міжнародного освітнього семінару школи з історії Голокосту в Україні та викладання цієї тематики в школах України, м. Миколаїв.
3. Професор кафедри філософії та суспільних дисциплін Лозко Г. С. взяла участь у міжнародному культурному проекті «Мовчазний урок» у Бразилії, (серпень, 2017 р.).
ІІ. Стажування викладачів за кордоном
1. Викладач кафедри історії України Опацький І.Ю. проходив стажування в м. Єрусалим (Держава Ізраїль) та став учасником Дванадцятого щорічного семінару з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі.
2. Доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Барвінок О.В., доц. Возна З.О., доцент кафедри історії України Тацієнко В.С. пройшли стажування у Центрі трансферу знань та інновацій в галузі науки та мистецтва Академії імені Яна Длугоша в Ченстохові.
3. Доцент кафедри філософії та суспільних дисциплін Цимбал В. О. пройшов стажування у Весняній школі гуманітарних наук (Spring School in Humanitarian Action (Вільнюс, Литва).
ІІІ. Володіння іноземними мовами викладачами факультету:
Викладачі нашого факультету володіють англійською та польською мовами на розмовному рівні.
Проф. Біляєва С. О. має право викладання історичних дисциплін англійською мовою, а також володіє турецькою мовою.
V. Участь у міжнародних конференціях
Загалом викладачі факультету взяли участь у понад 40 Міжнародних конференціях. В межах України і за кордоном, зокрема найбільше в Польщі, а також в Молдові, Білорусії, Словенії і Азейбаржані.

svit