Гордієнко Галина Миколаївна

Фото 1

Гордієнко Галина Миколаївна – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання.

Місце народження: народилась 4 липня 1966 р. у місті Тульчин Вінницької області.

Освіта: у 1983 році закінчила Тульчинську середню школу № 1 Вінницької області. У 1990 році закінчила історичний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Трудова діяльність: у 1989 році розпочала трудову діяльність викладача суспільних дисциплін Тульчинського технікуму ветеринарної медицини Вінницького державного аграрного університету. У вересні 2006 року перейшла на роботу до Уманського національного університету садівництва на посаду викладача кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін. У жовтні 2007 року зарахована до аспірантури історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У вересні 2013 року перейшла працювати на посаду доцента кафедри філософії та суспільствознавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. З 2014 по 2017 рр. працювала на посаді доцента кафедри історії культури та методики навчання гуманітарних дисциплін. З 2017 року – доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання.

Науковий ступінь, вчене звання: у 2010 році у спеціалізованій вченій раді історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 07.00.01 – Історія України. Тема дисертаційного дослідження: «Соціальне забезпечення інвалідів Вітчизняної війни в УРСР (1941 – 1950 рр.)». Рішенням президії Вищої атестаційної комісії України від 26 січня 2011 року присуджено науковий ступінь кандидата історичних наук. У 2015 році здобула наукове звання доцента кафедри історії культури та методики навчання гуманітарних дисциплін.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Історія повсякденності Європи, Історія ментальності Європи, Методика навчання краєзнавчої роботи.

Наукові інтереси: державна політика соціального захисту інвалідів Вітчизняної війни у післявоєнній Україні, релігійно-церковне життя у роки Другої світової війни, військова історія Європи, проблеми історії повсякденності Європи.