Шауренко Анна Володимирівна

Фото 1

Шауренко Анна Володимирівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання.

Місце народження: народилась 20 березня 1988 р.

Освіта: 2005 р. – закінчила Христинівську ЗОШ І-ІІІ ступенів; 2009 р – закінчила історичний факультет (з відзнакою) Уманського державного педагогічного університету і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» та здобула кваліфікацію бакалавра історії, вчителя історії загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня; 2010 р. – закінчила історичний факультет (з відзнакою) Уманського державного педагогічного університету і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія» та здобула кваліфікацію викладача історії, вчителя правознавства загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня; 2012 – 2016 р. – навчалася в аспірантурі на денній формі при Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за спеціальністю 07.00.01 – Історія України; 2021 р. – пройдено Міжнародне наукове стажування у рамках проекту Central European Academy Studies and Certification (Університет Суспільних Наук у м. Лодзь, Польща) по темі «Międzynarodowe projekty: przygotowanie,wnioskowanie, zarządzanie oraz sprawozdawczosc» (180 год) та курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 011 Освітні педагогічні науки за напрямом «Інноваційні технології і професійній діяльності викладача» при Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (180 год).

Трудова діяльність: у 2010 р. розпочала трудову діяльність викладачем кафедри всесвітньої історії та правознавства. З 2012 по 2016 роки – аспірантура денної форми навчання. З 2016 по 2019 роки працювала заступником декана історичного факультету з виховної роботи. З 2020 року – старший викладач кафедри всесвітньої історії та методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Науковий ступінь, вчене звання:у 2016 р. у спеціалізованій вченій раді при Чорноморському державному університеті імені Петра Могили захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 07.00.01 – Історія України. Тема дисертації: «Побут та дозвілля сільського населення України 1991 – 2005 рр.». З 2021 р. на посаді доцента кафедри всесвітньої історії та методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Історія первісного суспільства, антропологія, соціальна антропологія Європи.

Наукові інтереси: повсякденна історія та персоналістика.