Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Скрипник Олена Миколаївна

Фото 1

Скрипник Олена Миколаївна – кандидат історичних наук, доцент, професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання, заступник декана з наукової роботи.

Місце народження:  народилась 08 листопада 1987 р. на Уманщині (с. Ятранівка, Уманського р-ну, Черкаської обл.).

Освіта: У 2004 р. закінчила Ятранівську ЗОШ І – ІІ Уманського району Черкаської області. У 2009 р. закінчила історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Трудова діяльність: 2007–2008 рр. – лаборант кафедри всесвітньої історії та правознавства. З 2009 р. працюю на кафедрі всесвітньої історії та методик навчання.

Науковий ступінь, вчене звання: 2013 р. у спеціалізованій вченій раді Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 07.00.01 – Історія України. Тема дисертації: ««Велика хімія» в УРСР: соціоісторичний аспект». У 2015 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри загальної історії.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Нова історія країн Азії і Африки, Новітня історія країн Азії і Африки, Історія міжнародних організацій, Європейський Союз та Україна, Історія європейської інтеграції.

Наукові інтереси: історія міжнародних організацій, а саме історія ООН, Європейська євроінтеграція, історія країн Азії та Африки.

Нагороди: Нагороджена грамотами та подяками керівництва університету та м. Умань.

Профілі:

light check mark 1f5f8Orcid light check mark 1f5f8Google Scholar (Академія)