Тацієнко Віталій Сергійович

Фото 1

Тацієнко Віталій Сергійович – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України.

Місце народження:  народився 7 серпня 1990 р. на Кіровоградщині. У 2007 р. закінчив (із срібною медаллю) Голованівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка.

Освіта:у 2012 р. закінчив історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У 2013-2016 рр. навчався в аспірантурі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Трудова діяльність:з 2012 р. працює на посаді викладача, з 2016 р. – старшого викладача, з 2017 р. – доцента кафедри історії України.

Науковий ступінь, вчене звання: у 2017 р. у спеціалізованій вченій раді Чорноморського національного університету імені Петра Могили захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України на тему: «Повсякденне життя православного парафіяльного духовенства Київської єпархії в кінці ХVІІІ – на початку ХХ ст.». У 2021 р. отримав вчене звання доцента кафедри історії України.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: «Історія та культура України», «Військова історія України», «Історія культури України та світу», «Маєткова культура України», «Повсякдення населення України ХІХ ст.».

Наукові інтереси: повсякденне життя православного парафіяльного духовенства, історія Православної церкви в Україні, військова історія України.

Нагороди: нагороджений Подякою Уманського міського голови (2018 р.), грамотами та подяками керівництва університету.