Тацієнко Наталія Леонідівна

Фото 1

Тацієнко Наталія Леонідівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України.

Місце народження:  народилася 13 червня 1988 р. на Черкащині. У 2006 р. закінчила (із золотою медаллю) Бабанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Освіта: у 2011 р. закінчила історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У 2011-2015 рр. навчалася в аспірантурі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Трудова діяльність: з 2011 р. працює на посаді викладача, з 2020 р. –доцента кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Науковий ступінь, вчене звання: у 2019 р. у спеціалізованій вченій раді Чорноморського національного університету імені Петра Могили захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України на тему: «Селянство Правобережної України в імперський період (1793-1917 рр.): на матеріалах Уманського повіту».

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Історія України ХІХ ст., Історичний туризм в Україні, Організація екскурсійної діяльності, Історична географія України, Історичне краєзнавство.

Наукові інтереси: історія українського селянства, історія Уманщини.

Нагороди: нагороджена Подякою Начальника відділу освіти Уманської міської ради (2014 р.), Почесною грамотою відділу освіти Уманської міської ради (2015 р.), Подякою Уманського міського голови (2021 р.).