Фуркало Володимир Ісакович

Фото 1

Фуркало Володимир Ісакович – кандидат філософських наук, доцент кафедри соціальних і правових дисциплін.

Місце народження:  народився 6 січня 1963 р. в с. Васильків Шполянського району Черкаської обл. У 1980 році закінчив Шполянську середню школу № 1.

Освіта: у 1988 р. закінчив філософський факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Трудова діяльність: у 1988 р. отримав направлення на роботу в Уманський державний педагогічний інститут імені П. Г. Тичини, де працює до теперішнього часу.

Науковий ступінь, вчене звання: у 1999 р. у спеціалізованій вченій раді при Львівському державному університеті імені Івана Франка захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії. Тема дисертації: «Філософський аналіз проблеми насильства і ненасильства в суспільному розвитку». У 2013 р. присвоєне вчене звання доцента кафедри філософії і суспільствознавства.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Філософія.

Наукові інтереси: соціальна філософія, філософія історії, філософія релігії.

Нагороди: нагороджений почесними грамотами університету.