Фицик Ігор Дмитрович

Фото 1

Фицик Ігор Дмитрович – кандидат філософських наук, доцент кафедри соціальних та правових дисциплін.

Місце народження:  народився 15 березня 1964 р. в с. Колінці Тлумацького району Івано-Франківської області.

Освіта: у 1986 році закінчив Тлумацьку середню школу Івано-Франківської області. У 1986 р. закінчив історичний факультет Чернівецького державного університету.

Трудова діяльність: у 1986 р. розпочав трудову діяльність вчителем історії Ставчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кіцманського району Чернівецької області. У 1987 р. був призначений вчителем школи №12 м. Умані. У цьому ж році перейшов працювати на посаду секретаря комітету комсомолу Уманського державного педагогічного інституту імені Павла Тичини. З жовтня 1991 по 1994 р. – аспірант кафедри історії філософії Київського університету імені Тараса Шевченка. З 1995 р. асистент кафедри суспільних наук Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. З 2004 р. – доцент суспільних наук Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У 2005 р. обраний на посаду декана мистецько-педагогічного факультету. З жовтня 2011 р. по жовтень 2015 р. докторант кафедри історії України Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. З жовтня 2015 р. і по даний час – доцент кафедри соціальних та правових дисциплін.

Науковий ступінь, вчене звання: у 1996 р. у спеціалізованій вченій раді при Київському університеті імені Тараса Шевченка захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю 07.00.03 – Історія філософії. Тема дисертації: «С.С.Гогоцький як історик філософії.» У 2004 р. здобув вчене звання доцента кафедри суспільних наук.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Філософія, Філософія історії, Громадянське суспільство та основи демократії.

Наукові інтереси: соціоментальна історія шляхти Правобережної України, соціальна філософія, соціологія.

Нагороди: Нагороджений Почесною грамотою МОН України (2008), медаллю «Петро Могила» (2008). У 2009 р. нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти».