Родік Тетяна Петрівна

Фото 1

Родік Тетяна Петрівна – старший викладач кафедри соціальних і правових дисциплін.

Місце народження:  народилась 08 лютого 1979 р. на Кіровоградщині (с. Йосипівка, Ульяновського р-ну, Кіровоградської обл.).

Освіта: у 1996 році закінчила із відзнакою (золота медаль) Йосипівську загальноосвітню школу I-III ступенів Уляновського району Кіровоградської області. У 2001 р. закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Трудова діяльність: у 2001 р. розпочала трудову діяльність на посаді соціального інспектора в Управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Черкаської області. З 2003 р. по 2007 р. працювала на посаді юрисконсульта Черкаської обласної дирекції Райффайзен Банк Аваль. З 2007 р. по 2010 р. працювала на посаді юриста ТОВ «Уманська нерухомість». Починаючи з 2010 року і по даний час викладає дисципліни правового циклу в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Займає посаду старшого викладача кафедри соціальних і правових дисциплін.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Конституційне право України. Адміністративне право та процес. Правове регулювання захисту прав людини. Екологічне право. Авторське право.

Наукові інтереси: права людини та механізм їх захисту, адміністративно-правова охорона природно-заповідного фонду України.

Нагороди: Нагороджена Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації (2017 р.), Подяками відділу освіти Уманської міської ради (2017 р., 2019 р.), Подякою Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради (2019 р.), Подякою управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради (2021 р.), отримала відзнаки університету (грамоти та подяки).