Максимчук Олена Вікторівна

Максимчук Олена Вікторівна – викладач кафедри соціальних і правових дисциплін.

Місце народження: народилась 1 березня 1988 р. на Вінниччині (с. Росоша, Теплицького р-ну, Вінницької обл.). У 2005 році закінчила (із золотою медаллю) Теплицьку загальноосвітню середню школу.

Освіта: у 2010 р. закінчила факультет соціології, психології та управління Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Трудова діяльність: у 2012 р. і по даний час працює на посаді викладача кафедри соціальних і правових дисциплін. З 2018 по 2021 роки – секретар езаменаційної комісії. З 2019 р. і поданий час заступник декана історичного факультету з міжнародної діяльності.

Науковий ступінь, вчене звання: з 2021 р. – здобувач кафедри історії України УДПУ імені Павла Тичини. Тема дисертації: «Система духовної освіти в Київській єпархії ХІХ- поч. ХХ ст.: становлення та трансформації».

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Культурологія, Гендерні студії, Культурологія і релігієзнавство.

Наукові інтереси: соціологія гендеру, соціологія села, сучасна культурологія, історія України.