Опацький Ігор Юрійович

Фото 1

Опацький Ігор Юрійович – кандидат історичних наук, викладач кафедри історії України.

Освіта: 2014 р. закінчив з відзнакою Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю «Історія».

Трудова діяльність: у 2013 р. розпочав трудову діяльність в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Науковий ступінь, вчене звання: 2019 р. у спецраді Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв) захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 07.00.01 – Історія України. Тема дисертації: «Родина Курінних у громадсько-політичному та національно-культурному житті України кінця ХІХ-першої половини ХХ століття».

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Історія та культура України, Історія туризму в Україні, Історіографія історії України, Методологія історії.

Наукові інтереси: історія Уманщини, історія української діаспори.

Нагороди: Почесна грамота Уманського відділу освіти (2016 р.), Подяка Уманського міського голови (2021 р.).