Дабіжа Альона Сергіївна

Дабіжа Альона Сергіївна – викладач кафедри історії України.

Місце народження:  народилася 13 грудня 1995 р. на Кіровоградщині (с. Красногірка, Голованівського р-ну, Кіровоградської обл.). У 2013 р. закінчила Голованівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. імені Г. В. Міклея.

Освіта: у 2019 р. закінчила історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини; у 2020 р. вступила до аспірантури Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини.

Трудова діяльність: у 2018 р. розпочала трудову діяльність на посаді лаборанта кафедри всесвітньої історії та методик навчання Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини, з 2020 р. – викладач кафедри історії України Уманського державного педагогічного університет імені П. Тичини.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: Історична демографія, Історія рідного краю.

Наукові інтереси: історичне краєзнавство, історична демографія, повсякденне життя населення України ХХ ст., історія сільського господарства України в роки НЕПу.