Перепелюк Ольга Максимівна

Фото 1

Перепелюк Ольга Максимівна – доктор філософії, викладач кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Місце народження: народилася 1 серпня 1993 року на Вінниччині. У 2011 році закінчила П’ятківську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Освіта: у 2017 році закінчила історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, здобувши ступінь вищої освіти магістр зі спеціальності «Історія», а в 2018 – 2021 роках навчалась в аспірантурі того ж університету.

Трудова діяльність: у 2021 році у спеціалізованій вченій раді ДФ 74.053.011 в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини захистила дисертацію «Церковні хори в Київській єпархії ХІХ – початку ХХ століття» та здобула ступінь доктора філософії зі спеціальності 032 Історія та археологія.

Забезпечує викладання таких навчальних дисциплін: історія та культура України, Організація туризму, Україна: історія, культура, ментальність.

Наукові інтереси: історія Православної церкви на українських землях, історія православного церковного співу та її виконавців, духовна освіта.