DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Навчальний 2017-2018 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії і випуски бакалаврів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, навчальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Пересунько Мирослава) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б деякі: День Української Армії, День студента, День Збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані, Всесвітній День вишиванки. А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2018 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.

Всеукраїнський тиждень права

4 грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 23 серпня 2017 року №579-р на історичному факультеті було проведено зустріч студентів з представниками правоохоронних органів та правозахисних організацій м. Умані.

На зустріч зі студентами завітали представники Уманського місцевого Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальник Гребенюк Сергій Анатолійович та спеціаліст Григоренко Катерина Дмитрівна. Фахівці центру проінформували присутніх про важливість правової освіти молоді, про завдання Центру щодо надання правової допомоги громадянам України.

До бесіди зі студентами долучився також інспектор Сектору ювенальної превенції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Коваленко Сергій Сергійович. Інспектор акцентував увагу присутніх на важливості дотримання громадянами українського законодавства та невідворотності юридичної відповідальності за вчинені правопорушення.

Під час зустрічі студенти були активними, ставили питання представникам правоохоронних органів та правозахисних організацій.