DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Навчальний 2017-2018 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії і випуски бакалаврів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, навчальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Пересунько Мирослава) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б деякі: День Української Армії, День студента, День Збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані, Всесвітній День вишиванки. А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2018 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Міністерства освіти і науки України
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Історичний факультет

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
2017/2018 навчального року зі спеціальності «Історія»

За Наказом Міністерства освіти і науки України №1572 від 06.12.2017 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є базовим навчальним закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Історія» для студентів усіх закладів вищої освіти, яка відбудеться 16–18 травня 2018 року.
     Для участі в олімпіаді запрошуємо не більше 3-х переможців І (вузівського) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.
     Умовами олімпіади передбачено проведення двох турів:
І тур – виконання тестових завдань і завдань проблемного та творчого характеру з історії України з найдавніших часів до сьогодення;
ІІ тур – виконання тестових завдань і завдань проблемного та творчого характеру з всесвітньої історії (політичні та соціально-економічні процеси; міжнародні відносини; європеїстика).
    Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади необхідно до 10 квітня 2018 року надіслати на адресу оргкомітету (обов’язково Укрпоштою та на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.):
    1. Анкети учасників та керівників команд, оформлені згідно з додатками №№ 1, 2.
  2. Фотокартку учасника в електронному вигляді (текстові файли у форматі WORD; файли зображень JPEG) для створення електронного журналу олімпіади.
   3. Презентація навчального закладу та регіону, де він розташований (обсягом до 2-х хвилин).
   Реєстрація учасників відбудеться 16 травня 2018 року (з 8.00 до 13.00 год.) за адресою: м. Умань, вул. Садова, 28, вестибюль навчального корпусу № 3. Учасникам олімпіади необхідно мати при собі паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження.
   Урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Історія» відбудеться 16 травня 2018 року о 14.00 год.
   17 травня о 10.00 відбудеться Всеукраїнський круглий стіл «Державотворення в Україні та європейський досвід», у якому візьмуть участь керівники команд. Підготовлені за вимогами статті будуть опубліковані у науковому журналі «Уманська старовина».
   Проїзд від залізничного вокзалу автобусами №№ 5, 6, 11; від автовокзалу автобусами №№4, 23 до зупинки «Новий корпус педуніверситету».
   Проживання учасників олімпіади та викладачів, які їх супроводжують, за власний рахунок.
  Контактні телефони: відділ наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва – (04744) 4-02-81; відповідальний секретар оргкомітету, кандидат історичних наук, доцент Скрипник Олена Миколаївна – 098-765-64-51.
  Більш детальну інформацію про Олімпіаду можна отримати на сайті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у розділі «Науковий портал».
   Адреса оргкомітету: кафедра історії України, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, вул. Садова, 28, м. Умань, Черкаська область, 20300.

Додаток до інформаційного листа