Міс історичного факультету – 2018

15 березня в Уманському державному педагогічному університеті відбулося феєричне шоу – «Міс історичного факультету – 2018». Організаторами конкурсу стали заступник декана з виховної роботи, к.і.н., ст. викладач Анна Шауренко та колектив студентської ради факультету на чолі з Мирославою Пересунько. Дійство відбулося за сприяння декана факультету професора Анатолія Карасевича.

За звання «Міс історичного факультету – 2018» боролися дев’ятеро дівчат у трьох виходах-дефіле, інтелектуальному і творчому конкурсах: Яна Гонтаренко, Юлія Гоменюк, Анастасія Ягольніцька, Ірина Фурман, Лілія Должкевич, Анастасія Неголюк, Анастасія Бондаренко, Вікторія Немеш і  Галина Лавренюк.

Окрім головної номінації «Міс історичного факультету – 2018», змагалися конкурсантки і за титули «Перша віце-міс»,«Друга віце-міс», «Міс ніжність», «Міс ерудиція» , «Міс вишуканість», «Міс грація», «Міс креативність» , «Міс епатаж» та «Міс глядацьких симпатій».

Оцінювали красу, таланти і ерудицію учасниць справжні експерти та поціновувачі жіночої вроди: декан факультету, людина яка завжди підтримує студентську ініціативу, Заслужений працівник освіти України – Анатолій Карасевич; голова первинної профспілкової організації університету – Валентин Хитрук; начальник центру культури і дозвілля «Гаудеамус» – Людмила Гекалюк; директор першого анти-кафе в місті Умань «YODA смарт-кафе» – Іван Дудук; фундатор агенції «Умань Концерт» – Софія Литвиненко-Чорномаз та один з топових ведучих міста – Артур Гуртовенко. Помічниками журі були Ольга Макаренко і Анюта Радчук.

А увесь вечір настрій нашим красуням і глядачам підіймали двоє харизматичних ведучих – аспірант кафедри історії України, заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький та студент 21 групи Владислав Березовський.

Розпочалося дійство із виходу в образах відомих жінок України. Дівчата демонстрували різноманіття одягу та власну схожість з обраною персоною: учасниця №1 – образ княгині Ольги; учасниця  №2 – образ Роксолани; учасниця № 3 – образ Марії Заньковецької; учасниця № 4 –образ Соломії Крушельницької; учасниця № 5 – образ Людмили Павличенко; учасниця № 6 – образ Ніни Матвієнко; учасниця № 7 – образ Катерини Осадчої; учасниця № 8 – образ Соломії Вітвіцької, учасниця № 9 – образ Юлії Тимошенко.

Та не красою єдиною! На конкурсі талантів навіть скептичному глядачеві не було чого зауважити, адже дівчата продемонстрували все: від співів і танців до гумористичних сценок та акробатичних номерів.

Хвилюючою миттю для самих учасниць став інтелектуальний конкурс, де потрібно було показати креативність відповідей та свою неповторність.

Розважали глядачів вечора неймовірно насиченою програмою. Були і вокальні виступи, і танці, і конкурси. Зокрема, студент 31 групи Ростислав Повзун виконав пісню «Лиш вона», танець чоловічого колективу під керівництвом студентки 21 групи Ніни Бектурганової приємно здивував усіх присутніх своєю енергетикою, а от чоловіча аудиторія мала можливість  проявити свої  знання із сучасного жіночого лексикону бʼюті-індустрії.

У загальному підсумку титул «Міс глядацьких симпатій» і «Третя віце-міс» здобула Галина Лавренюк, звання «Перша віце-міс» отримала Вікторія Немеш, а омріяну корону і титул «Міс історичного факультету – 2018» виборола Лілія Должкевич.

За результатами конкурсу були визначені переможниці у різних номінаціях, які також отримали дипломи і подарунки.

Висловлюємо особливу подяку студентам-хореографам факультету мистецтв Тетяні Курудімовій та Ользі Оніщук за постановку дефіле. Окрема подяка спонсорам свята: фотографу Вадиму Мельнику, смарт-кафе «YODA», студії нігтьового дизайну Юлії Савранської, make-up студії Вікторії Пархоменко, мережі магазинів одягу «Леді А», лікарю-стоматологу вищої категорії Олександру Білозору та агенції «Умань Концерт».

На завершення нашого короткого репортажу пропонуємо вам зануритися в атмосферу цього чарівного свята за допомогою наших світлин: