Конгрес етнічних релігій на тему «Філософський зміст етнічних релігій»

З 18 по 22 квітня 2018 р. в палаццо Феррейолі що знаходиться на площі Колонья у місті Рим відбувся 16 європейський конгрес етнічних релігій на тему «Філософський зміст етнічних релігій».

Українську делегацію серед інших учасників представляли викладачі Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини   доктор філософських наук, професор Лозко Галина Сергіївна та кандидат політичних наук, доцент Балановський Ярослав Михайлович.

31743516 557629337952708 3898044268387762176 n

Основним змістом наукових доповідей представників української делегації стало розкриття потенціалу рідної віри Руси-України у відновленні автентичного українського світобачення поруйнованого у межах історичного періоду «московського полону» українського етносу.

Очільник українських науковців професор пані Галина Лозко розповіла про визвольні змагання рідновірів у роки Другої світової війни у складі УПА. Одним із її підрозділів став загін імені Перуна.

Професор пані Галина Лозко значну частину своєї доповіді надала поясненню тих загроз для збереження етнічної автентичності які несуть народам що населяють нашу планету процеси глобалізації.

Доцент Балановський Ярослав звернув увагу учасників конгресу на актуальності потреби для українського суспільства усунення дисфункцій «постмосковського синдрому» сформованого в ціннісних орієнтаціях українців за часи їх жорстокого гноблення Московією. Основним засобом вирішення цієї проблеми має стати українська освіта покликана виховувати професійного фахівця, громадянина і патріота України.

Учасники конгресу також взяли участь у широкій культурній програмі запропонованій організаторами.