Вітаємо призерів ІІ Всеукраїнського студентського турніру

На ІІ Всеукраїнському студентському турнірі істориків, який проходив з 19 по 21 листопада на базі Київського університету імені Бориса Грінченка команда історичного факультету нашого університету зуміла посісти ІІІ-є місце.

Випробувати свої знання, ерудицію, висловити власний погляд на події історичного минулого та взяти участь в цікавих дискусіях зїхалися студенти з багатьох університетів України. Загалом учасниками турніру стали 23 команди.

В напруженій інтелектуальній боротьбі студенти нашого університету Олександра Квасневська, Ольга Перепелюк та Ігор Опацький продемонстрували високий рівень підготовки, логічного мислення та знання історії.

gramota turnir

Вітаємо команду нашого університету та їх наукового керівника професора Кривошею Ігоря Івановича з успішним виступом на турнірі.