Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Вітаємо Владилену Сокирську із захистом докторської дисертації

Вітаємо професора кафедри всесвітньої історії та методик навчання, проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Сокирську Владилену Володимирівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук зі спеціальності 07.00.02 – всесвітня історія та її наукового консультанта доктора історичних наук, професора, головного наукового співробітника Інституту історії НАН України  Марочко Василя Івановича.

Хай невичерпною буде чиста криниця Вашої душі, а заслужена шана додасть сил на нові здобутки у справі зростання наукового авторитету нашої Alma Mater! Зичимо міцного здоров’я, добробуту, злагоди та невтомного творчого пошуку!

Колектив історичного факультету