МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СПОРТУ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Традиційно до Міжнародного Дня студентського спорту в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулися змагання із різних видів спорту.

Команду нашого  факультету представляли такі студенти:

Подолян Олег (ІІІ курс), Ряботинський Руслан (ІІ курс), Шиньковий Олег (ІІІ курс), Бубан Анна (І курс), Богачук Іванна (І курс), Зубченко Софія (І курс), Губаренко Данило (І курс), Латій Сергій (І курс), Дмитренко Дмитро (І курс), Тарасюк Владислав (І курс), Кульов Назар (І курс), Бадяка Олександр (І курс), Бойко Леся (І курс), Фаренюк Тетяна (І курс), Доценко Максим (ІІ курс), Березовський Владислав (ІІІ курс), Жигалов Максим (ІІ курс).

viber image

Висловлюємо особливу подяку хлопцям  історичного факультету, адже саме вони показали всю  міць і силу нашого факультету.Хоча вони не здобули першості на змаганнях , але показали що вони гідні поборотися за призові місця .  Вітаємо переможців та бажаємо значних перемог не тільки у спорті, але й у житті!